Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Burak Özçivit ve Kerem Bürsin aynı filmde
Burak Özçivit ve Kerem Bürsin aynı filmde
Genç kızların sevgilisi iki yakışıklı oyuncu Burak Özçivit ve Kerem Bürsin, aynı filmde rol alacak. Özçivit ve Bürsin, bolca aksiyon sahnelerinin olduğu bir sinema filmi için hazırlıklara başladı.
Magazin 10 Eylül 2017 - 02:46

Taner BİLDİK

DÜŞMAN OLACAKLAR

İki yakışıklı oyuncunun, çekimlerine kış aylarında başlanacak bir sinema filmi projesi için bir araya geleceği öğrenildi. Senaryosu sır gibi saklanan filmde Bürsin ve Özçivit'in iki düşman karakteri canlandıracak ve bol bol dövüş sahnelerinde karşı karşıya gelecekler.

5d25548740a80fc3540586a5_rw_1920

BOKS DERSi ALIYOR

Özel hayatında boksla ilgilendiği bilinen Bürsin, rol aldığı ‘Bu Şehir Arkandan Gelecek' isimli dizide de bir boksörü canlandırmıştı. Özçivit'in de film için özel bir eğitmenden boks ve kickboks dersleri aldığı, evinin bir bölümünü spor salonuna çevirdiği ortaya çıktı.

bahcesi

YUMRUKLARINI KONUŞTURUYOR

Burak Özçivit, dövüş sahneleri nedeniyle eğitmen eşliğinde evde çalışıyor. Spor salonunda görünmek istemeyen yakışıklı oyuncunun evine özel bir boks standı aldığı ve saatlerce bu mankene yumruk atarak kendini geliştirdiği ortaya çıktı.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.