Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Burak Özçivit’ten alyanslı paylaşım
Burak Özçivit’ten alyanslı paylaşım
Burak Özçivit'in parmağındaki yüzük hayranlarını birbirine düşürdü.
Magazin 9 Kasım 2016 - 10:31

Kara Sevda adlı dizide izlediğimiz Burak Özçivit, sosyal medyadan paylaştığı fotoğrafında, parmağındaki alyans ile dikkat çekti. Fahriye Evcen ile sevgili olan Özçivit, ‘Acaba evlendiler mi?’ sorusunu akıllara getirdi. Evcen ile yaklaşık 4 yıldır birlikte olan Burak Özçivit, Instagram’daki takipçilerinin de sorularını yanıtsız bıraktı. Geçtiğimiz yaz sevgilisi Fahriye Evcen’e, Roma’da evlenme teklif ettiği iddia edilen Burak Özçivit’in “Yüzüğümü aldım, hazırım” dediği haberlere konu olmuştu. Özçivit’in bu paylaşımının altına çok sayıda yorum gelirken, hayranlarının pek çoğu bu yüzüğün Özçivit’in Kara Sevda dizisinde Ahu karakteriyle yaptığı nişana ait olduğunu söyledi.

BURAK SETTEN PAYLAŞMIŞ

Burak Özçivit alyanslı paylaşımıyla dikkatleri üzerine çekerken, hayranlarının dikkatli gözleri bu fotoğraftaki önemli detayları yakalamakta gecikmedi.  Özçivit’in paylaşımının Kara Sevda dizisinin seti olarak kullanılan evden yapılmış olması ve karede çekimler sırasında kullanılan malzemelerin de net bir şekilde görülmesi yüzüğün rol icabı takılmış olduğu iddiasını savunan takipçilerini haklı çıkardı. Sevgilisi Fahriye Evcen’in de bu yüzüklü fotoğraf hakkında bir yorumda bulunmayışı yüzüğün rol gereği olduğu tezini güçlendirdi.

burak-ic

İLGİLİ HABERBurak Özçivit, Fahriye Evcen'e eşim diye hitap ettiBurak Özçivit, Fahriye Evcen’e eşim diye hitap etti

Son güncelleme: 14:07 - 09.11.2016