Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Burak Yılmaz, kolunda servet değerinde bir saat taşıyor
Burak Yılmaz, kolunda servet değerinde bir saat taşıyor
Galatasaray'dan sezon başına Çin'in Bejing Guang takımına transfer olan Burak Yılmaz, ligin bitmesi ile soluğu memleketinde aldı.
Magazin 24 Kasım 2016 - 15:26

2015 yılında evlendiği İstem Yılmaz ile boşanma arefesinde olan Burak Yılmaz, “Arkadaşlar bu konuları konuşmayalım” dedi. Çocuklarının velayeti için açtığı dava hakkında da, “Bu konu hukuk sürecinde olduğu için konuşamam” dedi.

burak-ic
İstanbul gecelerinde arkadaşları ile tur atan Yılmaz, Cihangir’deki Aramızda adlı mekanda eğlendi. Mekanda yakın arkadaşları ile eğlenen yıldız futbolcu, çıkışta gazetecilerle hakkında çıkan haberleri konuştu. Sosyetik güzel Ceylan Çapa ile aşk yaşadığı konuşulan Burak Yılmaz, “Arkadaşlar bu soruya hiç cevap vermiyorum, o kadar saçma birşey olamaz” diyerek oradan ayrıldı.

burak-yilmaz-ic

Çin takımında forma giyen ve yıllık 4 Milyon Euro ücret alan Burak Yılmaz’ın, kolunda, 64 bin 150 İsviçre Frangı yaklaşık 220 Bin TL değerinde altın Audemars Piguet marka saati dikkatlerden kaçmadı.

İLGİLİ HABERBurak Yılmaz'ın eşi İstem Yılmaz boşanma dilekçesinde ağır suçlamalarda bulunduBurak Yılmaz’ın eşi İstem Yılmaz boşanma dilekçesinde ağır suçlamalarda bulundu

İLGİLİ HABERBurak Yılmaz, hamile eşini dövüyor iddiasıBurak Yılmaz, hamile eşini dövüyor iddiası

Son güncelleme: 15:55 - 24.11.2016