Reklamsız Sözcü

Burçin Abdullah yabancı erkeklerle anlaştığını açıkladı

Güzel ve başarılı oyuncu Burçin Abdullah, yaptığı yerli ve yabancı erkek kıyaslamasıyla dikkat çekti.
11:367 Mayıs 2016
Burçin Abdullah yabancı erkeklerle anlaştığını açıkladı
Güzel ve başarılı oyuncu Burçin Abdullah, yaptığı yerli ve yabancı erkek kıyaslamasıyla dikkat çekti.

Türk televizyon seyircisinin ilk olarak Üvey Baba dizisinde ‘Lamia’ karakteriyle karakteriyle tanıdığı Burçin Abdullah henüz çok küçük bir kızken başladığı oyunculuğu, sonrasında eğitimini sürdürmek adına askıya aldı. Diziden sonra iktisat okuyan Abdullah, Amerika’da master yaptı ve bankacı oldu. Şimdilerde 28 yaşında olan Burçin Abdullah, çocukken başladığı oyunculuk kariyerini hızla sürdürüyor. Ankara Yazı-Veda Mektubu adlı filmde karşımıza çıkan Abdullah verdiği röportajda Türk erkekleriyle anlaşamadığını ima ederken ilginç açıklamalarda da bulundu. İşte Burçin Abdullah’ın verdiği röportajın o kısımları:

burcin-abdullah-ic

Tanınırlık erkeklerle ilişkinize nasıl yansıdı?

– Öyle çok çıkma teklifleri falan almadım. Benim hep çocuksu bir halim vardır. Kadınsı ve seksi bir enerjim yok. Öyle enerjiye sahip insanları da çok sevmem. İlk flörtüm üniversite bittikten sonra başladı. Sonra master için yurtdışına çıktım ve bitti. En son güzel bir ilişkim oldu, o da sonlandı. Yabancıydı. Ben sanırım yabancı erkeklerle daha iyi anlaşıyorum.

Türk erkeklerinin suçu ne?

– Türk erkekleri; sahiplenmekle kadının özgürlüğünü kısıtlamayı aynı kefeye koyuyor. Ailem bile bana bu konuda saygılıyken erkeğin karışması saçma geliyor.

SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet Whatsapp