Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Burçin Terzioğlu ve İlker Kaleli evleniyor. İşte Burçin ve İlker’in evlilik tarihi
Burçin Terzioğlu ve İlker Kaleli evleniyor. İşte Burçin ve İlker’in evlilik tarihi
‘Poyraz Karayel’ dizisinde başlayan aşklarıyla magazin gündemine oturan İlker Kaleli ve Burçin Terzioğlu, aşklarını taçlandırmak için harekete geçti.
Magazin 11 Eylül 2016 - 13:35

Başrollerinde oldukları Poyraz Karayel dizisinde, karşılarına çıkan engeller nedeniyle bir türlü mutlu olamayan iki sevgiliyi canlandıran Kaleli ve Terzioğlu, 1.5 yıllık beraberliklerini nikah masasına taşımaya karar verdi. Çıktıkları Marmaris tatilinde sevgilisine evlenme teklif eden Kaleli, “Evet” yanıtını aldı. Magazin dünyası için adeta evlilik yılı olan 2016 bitmeden evlenmeyi planlayan çiftin tek problemleri ise setteki yoğunluk. Kaleli'nin dizi dışında bir giyim firmasının reklam yüzü olması nedeniyle de zaman sorunu yaşayan sevgililer, tarih konusunda sıkıntı çekiyor. İkili, birkaç ay içinde hayatlarını birleştiremezse seneye dizinin sezon finalinden sonra dünyaevine girecek.

İLGİLİ HABERİlker Kaleli ve Burçin Terzioğlu siparişi iptal edip...İlker Kaleli ve Burçin Terzioğlu siparişi iptal edip…