Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Burçin’in ‘Ya Sabır’ kolyesi
Burçin’in ‘Ya Sabır’ kolyesi
Burçin Terzioğlu ve İlker Kaleli, dizide çocuklarını canlandıran Ataberk Mutlu’ya set dışında da destek oldu.
Emre ÇEVİK
Magazin 24 Ocak 2016 - 10:13

 Dünya’nın en çok satan ve okunan hikayelerinden “Küçük Prens”‘in, adlı müzikal tüm hızıyla gösterimlerine devam ediyor. Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde sahnelenmeye 8 Ocak’ta başlayan müzikal, önceki akşam kötü hava koşulları şartlarına rağmen full izlendi. Oyun başlamadan önce minik Ataberk Mutlu’nun Poyraz Karayel dizisindeki rol arkadaşları olan İlker Kaleli – Burçin Terzioğlu’da kulis ziyareti yaparak ‘Küçük Prens’ ekibine destek oldu.

Foto: Emre Çevik - Burçin Terzioğlu ve İlker Kaleli Ataberk'e destek verdi

YA SABIR ÇEKİYORUM

İlker Kaleli – Burçin Terzioğlu çifti “Dizideki oğlumuz Ataberk’i yalnız bırakmadık. Çok yetenekli biri o. Geleceğimiz sağlam isimlere emanet” sözleriyle Ataberk Mutlu’yu yere göğe sığdıramadı. Burçin Terzioğlu’nun boynundaki büyük tespih kolye hakkında gelen sorulara ise Terzioğlu, “Canım sıkıldığı zaman ya sabır çekiyorum. Sizce güzel mi? Yakışmış mı?” sözleriyle şakayla karışık cevap verdi.

Foto: Sosyal medya - Ataberk ve Altan Gördüm

ALTAN GÖRDÜM DE SAHNEDE

Son günlerin yıldız çocuk oyuncularından Altın Kelebek ödüllü Ata Berk Mutlu’nun Küçük Prens’i canlandırdığı, müzikleri Yücel Arzen’e ait müzikalde anlatım Uğur Polat’a ait. Diğer önemli rolleri Ferman Akgül (maNga), Yağız Eyüboğlu, Demet Tuncer, Tamer Levent, Cihan Okan paylaşıyor. Altan Gördüm oyunda yer alırken, aynı zamanda oyuncu yönetmenliğini de üstleniyor. Koreografisini Ebru Cansız’ın yaptığı, şarkı sözlerini Serra Kerimzade, Kerem Pilavcı ve Gökçe Eyüboğlu’nun yazdığı “Küçük Prens Müzikali”, hayal etmekten vazgeçmeyenlere, unutulmaz bir gösteri vaat ediyor.

 

Son güncelleme: 14:13 - 02.02.2016