Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Burcu Başoğlu’nun eşi Selçuk Kabadayı: ‘Teknedeki kadın karımın ta kendisi’
Burcu Başoğlu’nun eşi Selçuk Kabadayı: ‘Teknedeki kadın karımın ta kendisi’
Günlerdir süren skandalda yeni bir perde daha açıldı. Murat Başoğlu geçtiğimiz ay teknede bir kadınla samimi halde görüntülenmiş ve kadının Rus uyruklu Olga olduğunu iddia etmiş fakat işin aslı çok geçmeden ortaya çıkmıştı. Teknedeki kadının Murat Başoğlu'nun yeğeni Burcu Başoğlu olduğu ortaya çıkmıştı! Ensest skandalının ardından taraflar çıkan haberleri yalanlasa da Burcu Başoğlu'nun eşi Selçuk Kabadayı, fotoğraftaki kadının eşi olduğunu açıkladı!
Magazin 13 Eylül 2017 - 08:29

Skandal olayda kendisine dava açılan Murat Başoğlu, alınan ifadesinde “Kadının adı Olga'ydı. Plajda ayaküstü tanışıp seviştik” demiş, yeğeni de, kadının kendisi olduğunu reddetmişti.

SELÇUK KABADAYI: O KADIN OLGA FİLAN DEĞİL!

Burcu Başoğlu'nun eşi Selçuk Kabadayı dün savcıya gidip şu ifadeyi verdi: “Görüntülere bakar bakmaz teknedeki kadının karım olduğunu anladım. Yıkıldım. O kadın, Olga falan değil. Burcu'nun ta kendisi! Ahlaksız ve reziller.”

HAYASIZLIKTAN HAPİS CEZASI

Murat Başoğlu ile ilişki yaşadığı öz yeğeni Burcu Başoğlu'na ‘Hayasızlık'tan dava açıldı.

Son güncelleme: 08:59 - 13.09.2017

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.