Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Burcu Biricik ve yönetmen Cem Karcı verdiği partiyle eğlendirdi
Burcu Biricik ve yönetmen Cem Karcı verdiği partiyle eğlendirdi
Son dönemlerin başarılı ve güzel oyuncularından Burcu Biricik, yönetmen Cem Karcı ile düzenlediği davette ünlü konuklarını ağırladı.
Magazin 25 Mayıs 2016 - 15:24

Magazin dünyası, geride bıraktığımız akşam, oyuncu Burcu Biricik ve yönetmen Cem Karcı’nın yaz öncesi düzenledikleri ’10 Numara Parti’ ile Wanda İstanbul'da buluştu.

parti-8

Yeni sezonun en ilgi çeken projelerinden ‘Hayat Şarkısı’ dizisinin yönetmeni Cem Karcı ve başrol oyuncusu Burcu Biricik yaz öncesi düzenledikleri partiyle katılımcılara keyifli bir gece yaşattı.

parti-56

Biricik’in ve geceye katılan birçok ünlü kadının parti için göbeğini açıkta bırakan kıyafetler tercih etmesi geceye damga vurdu.

parti-54

Partiye Abdullah Oğuz, Ahmet Mümtaz Taylan, Aydan Taş, Begüm Akkaya, Begüm Birgören, Caner Cindoruk, Cansu Tosun, Didem İnselel, Emre Yetkin, Fırat Doğruloğlu, Gözde Kansu, Güven Murat Akpınar, Gül Oğuz, Hazar Ergüçlü, Harika Uygur,

parti-54541

Melih Selçuk, Murat Eken, Olgun Toker, Rıza Kocaoğlu, Sarp Akkaya, Sedef Avcı – Kıvanç Kasabalı, Seray Gözler, Sinan Tuzcu, Tayanç Ayaydın Uluç Bayraktar, Ümmü Burhan, Yıldız Çağrı Atiksoy, Zeyno Gönenç gibi isimler katıldı.

parti-854