Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Burcu Esmersoy Arda Turan’ın pahalı saatiyle ilgili bir açıklamada bulundu
Burcu Esmersoy Arda Turan’ın pahalı saatiyle ilgili bir açıklamada bulundu
Burcu Esmersoy'dan, Barcelonalı milli futbolcu Arda Turan'a imalı 'saat' göndermesi.
Tarkan ABDULLAHOĞLU
Magazin 8 Kasım 2016 - 14:30

Burcu Esmersoy, Koruncak Vakfı yararına yapılan bir etkinlikte boy gösterdi. Gardırobundaki eşyaları, Koruncak Vakfı yararına GittiGidiyor’dan online olarak satışa çıkaran Esmersoy, kameralar karşısına geçti. Çocuklar için böyle bir özveride bulunan Esmersoy, etkinliğe katılan gazetecilere Arda Turan ve saatiyle ilgili açıklamalarda da bulundu.

burcu-esmersoy-ic-2

Yurt dışından fazla alışveriş yapmadığını ve modayı takip etmediğini ancak ekranda nasıl duracağına karar vererek aldığını anlatan ünlü sunucu “Marka takıntım yok ama ‘Televizyonda nasıl durur?’ diye alıyorum. Modayı çok fazla takip etmiyorum. Pazara çıkıp alışveriş de yaparım. Kimsenin gücüne gitmesin, bizim yaptığımız işte bir şeyi bir daha giymek gibi bir durum yok ama ben dibine kadar giyip eskitiyorum.

burcu-esmersoy-ic

Öyle o paralara çok fazla harcamayı doğru bulmuyorum. Spor kıyafet işi de yaptığım için bir şeyin ne kadara üretildiğini biliyorum. Çantaya servet vermem ama veren güzel veriyor. Bende o büyük, pahalı çantalar yok. Öyle bir merakım yok, o çantayı takınca benim değerim artmıyor” sözlerini kullandı.

İLGİLİ HABERBurcu Esmersoy, Arda Turan'a saatini gönderdiBurcu Esmersoy, Arda Turan’a saatini gönderdi

“ARDA TURAN’IN SAATİNİ BEN YÜRÜTMEDİM”

Burcu Esmersoy, geride bıraktığımız haftalarda küs olduğu Arda Turan’a, bir süredir kendisinde olan 250 bin liralık saatini geri vererek arayı düzelttikleri yönünde gelen sorulara, saati kendisinin değil başkasının aldığını ima ederek “Öyle bir saat yok. Yürütülen bir saat varsa onu yürüten ben değilim bir başkası. O yüzden beni karıştırmayın” diye cevap verdi.

burcu-es-saat

CADILAR BAYRAMI SADECE BİR TEMA

Burcu Esmersoy geçen hafta Cadılar Bayramı partisi için makyajla Gerçek Kötüler filmindeki Harley Quinn olmasıyla ilgili sorulara “O tip filmleri ve o karakteri çok seviyorum. Margot Robbie’yi de çok beğeniyorum… Ne haddimize ona benzeyen bir şey yapmak. İçimden geldi vaktimiz de vardı. Öyle bir şey değil dinle alakası kalmadı zaten yurt dışında yapılan modelinde de. O sadece bir tema” cevabını verdi.

İLGİLİ HABERGerçek Kötü Burcu EsmersoyGerçek Kötü Burcu Esmersoy

Son güncelleme: 14:53 - 08.11.2016