Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Burcu Kara evliliği hakkında olumsuz yorum yapanları eleştirdi
Burcu Kara evliliği hakkında olumsuz yorum yapanları eleştirdi
Burcu Kara sosyal medya hesabından evliliği hakkında yapılan olumsuz eleştiriye tepki gösterdi.
Erdinç YAPAN
Magazin 3 Mart 2016 - 09:38

Geride bıraktığımız ay yönetmen Fırat Parlak’la Brüksel’de gerçekleşen bir düğünle dünya evine giren Burcu Kara, daha balayını bitirmeden aldığı mesajlarla adeta çıldırdı. Sosyal medya hesabını takip eden bir yorumcunun evliliğinin kısa süreceğiyle ilgili bir paylaşımını takipçilerine de gösteren Burcu Kara, henüz çok yeni olan evliliği hakkında yapılan böylesine olumsuz bir yoruma kayıtsız kalamadı ve şu satırları yazdı:

 


“Son paylaşımıma bir bakın.Bir de altına yazılan bu yoruma bakın.Asla tahammülüm yok artık bu kadar kötü niyetli yaratılanlara.Konuşmak bu kadar kolay olmamalı başkaları hakkında. Böyleleri nasıl bir ailede doğmuş, nasıl evlilikler görmüş bilmiyorum ama bir kadın olması, hemcinsim olması, bir anne adayı yada anne olarak, bu ülkeye insan yetiştirme olasılığının olmasından bile utanç ve üzüntü duyuyorum. İyilerin ve iyi niyetlilerin elinde olmalı bu dünya. Allah böylelerinin kalbine ve aklına zenginlik versin.Yazık! Sosyal medyada nasıl… Yaa sabır çekerek varoldugumuza bir örnek diye sizlerle de paylaşıyorum.

Son güncelleme: 09:46 - 03.03.2016