Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Burcu Kara hastaneden paylaştı
Burcu Kara hastaneden paylaştı
Başarılı oyuncu Burcu Kara, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla kardeşinin doğum gününü kutladı.
Erdinç YAPAN
Magazin 18 Temmuz 2016 - 15:26

Geride bıraktığımız haziran ayının son günlerinde teyzeliği tadan Burcu Kara, sosyal medya hesabından bu mutlu haberi takipçileriyle paylaşmıştı. Kara, sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımla kardeşinin doğum gününü kutladı. 24 Haziran’da doğum yapan kardeşinin bir an olsun ayrılmayan Burcu Kara, hastane odasından yaptığı paylaşımda aynı zamanda Türkiye’nin içinde bulunduğu duruma da atıfta bulundu. İşte Burcu Kara’nın hastane odasından paylaştığı fotoğraf ve yazdıkları:

burcu-kara-ic

“Benim canım kardeşimin doğum günü. Kutlayamıyoruz sadece dua ediyoruz bu sefer. Yeni anne,toparlanmaya çalışıyor minik bebeğiyle. Bir Güneş doğdu ailemize onun vesilesiyle. İnşallah hep birlikte sağlıklı ve mutlu bir hayatları olur. Bomba ve tank seslerinden uzak, güvenle, huzurla devam edebildikleri bir hayatları. Nice güzel yaşları, doğumgünleri olur hep beraber. İyi ki doğmuşsun kardeşim. Kalbin kadar güzel, hırssız ve sevgi dolu bir ömrün olur inşallah ailenle.”

Son güncelleme: 16:19 - 18.07.2016