Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Burcu Kara hayvanseverleri kızdırdı
Burcu Kara hayvanseverleri kızdırdı
Burcu Kara’nın sosyal medya hesabından “Nankörlük edenler yalnızlığa mahkumdur” sözü ile soğukta cam kenarında duran kedi paylaşımı hayvanseverleri kızdırdı.
Magazin 20 Kasım 2016 - 12:46

Ünlü oyuncu Burcu Kara, Beykoz Küçüksu'daki denize nazır yalının penceresinden çektiği fotoğraf ile sosyal medyada büyük tepki çekti. Burcu Kara “NANKÖRLÜK EDEN YALNIZLIĞA MAHKUMDUR” paylaşımında her ne kadar birilerine mesaj gönderme niyetinde olsa da; bunu soğukta iki büklüm cam kenarında oturan üşümüş bir kedi fotoğrafı ile yapması hayvanseverlerin tepkisini çekti. İnsanların nankörlüğünü hayvanlar üzerinden göstermeye çalışan Kara'ya tepkilerini gösteren hayvanseverler “Umarız bir gün o nankör dedikleriniz kadar kıymet görürsünüz” diyerek tepkilerini gösterdi. Sanatçıya bir tepki de hayvanlara yönelik haberler yapan ajanimo.com sitesinden geldi. Sitede Kara’nın bu paylaşımı şu sözlerle eleştirildi: “Keşke yüzünüzün güzelliği kadar kalbiniz de güzel olsaydı! Sosyal medyada bir kedi fotoğrafı ile beğeni peşinde koşmak yerine o kediyi sevmeyi deneseydiniz belki içinizdeki nefret ve öfke azalırdı…  Tüm hayvanseverler adına sokaktaki o savunmasız kediye bir özür borçlusunuz Burcu Kara!

burcu-kara-ic
Son güncelleme: 16:41 - 20.11.2016