Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Burcu Santajcıyı yakalattı
Burcu Santajcıyı yakalattı
Taciz ve şiddete karşı durmasıyla tanınan güzel sunucu tehdide taviz vermedi
Magazin 21 Mart 2016 - 23:06

Sunucu ve model Burcu Esmersoy'un “Elimde seks kasedin var” diyerek kendisine şantaj yapan kişiye dava açtığı ortaya çıktı. Esmersoy, yargıya intikal eden olay hakkında şu an konuşamayacağını söyledi.

Sosyal medyada 2.5 milyonun üstünde takipçisi olan Burcu Esmersoy'a şantaj yapan 19 yaşındaki genç kız olayı reddetti.

TEHDiDE BOYUN EĞMEDi

GEÇEN hafta İstanbul'da tanık olduğu kadına şiddet olayını polise şikâyet edip olayın takipçisi olarak dikkat çeken Burcu Esmersoy şiddetin başka bir türüyle karşılaştı… Esmersoy, “Elimde cinsel içerikli video görüntülerin var. Akıllı ol” diyerek kendisini tehdit eden genç üniversite öğrencisi kıza ‘şantaj' ve ‘hakaret'ten dava açarak kızı yakalatmayı başardı.

ZANLI iNKÂR ETTi

SEKS kasedi tehdidini alması üzerine savcılığa başvuran Esmersoy, sosyal medyada genç kızın yazdıklarını dosyaya delil olarak sundu. Şantaj yapan kişinin Uludağ Üniversitesi İşletme Fakültesi öğrencisi Saynur O. olduğu tespit edildi. Esmersoy, konuyla ilgili olarak ŞIK'a olayın yargıya intikal ettiğini, bu yüzden açıklama yapamayacağını söyledi.