Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Çağatay Ulusoy Bella Hadid ile aynı karede
Çağatay Ulusoy Bella Hadid ile aynı karede
Geçtiğimiz sezon MedCezir ile ekranlara ara veren ve uzun süredir bir televizyon projesinde yer almayan Çağatay Ulusoy, Bella Hadid ile aynı karede ortaya çıktı.
Magazin 17 Haziran 2016 - 10:19

En son bir jean markası için Victoria’s Secret meleklerinden Taylor Hill ile kamera karşısına geçen ve adı aşk dedikodularına karışan Ulusoy, bir süredir eğitimi için Amerika’da yaşıyor. Türkiye’de magazin baskısı ile gecelerde kaçamak bir şekilde boy gösteren Ulusoy, Amerika’da tanınmamanın verdiği rahatlıkla oldukça  kendi halinde tavırlar sergiledi ancak dünyaca ünlü yıldızın arkasında görünebileceğini hesaba katamadı.
cagatay
Genç oyuncu, dün gece Hollywood’da arkadaşlarıyla birlikte eğlenmeye çıkan 19 yaşındaki Amerikalı model, Bella Hadid ile aynı karede görüntülenerek objektiflere böyle yakalandı.

Çağatay Ulusoy, şubat ayında Stefano Gabbana’nın özel davetlisi olarak Dolce&Gabbana pijama partisine katılmış, dünyaca ünlü isimlerle bir araya gelerek yine adından söz ettirmişti.
İLGİLİ HABERÇağatay Ulusoy moda devi Dolce & Gabbana'nın pijama partisine katıldıÇağatay Ulusoy moda devi Dolce & Gabbana’nın pijama partisine katıldı

Son güncelleme: 14:10 - 17.06.2016