Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Çağatay Ulusoy moda devi Dolce & Gabbana’nın pijama partisine katıldı
Çağatay Ulusoy moda devi Dolce & Gabbana’nın pijama partisine katıldı
Ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy moda devi Dolce & Gabbana'nın pijama partisine katıldı. Ve Stefano Gabbana kendi hesabından Ulusoy'un fotoğrafını paylaştı.
Burcu ÖZEN
Magazin 25 Şubat 2016 - 13:59

İtalyan modacılar Domenico Dolce ve Stefano Gabbana tarafından kurulan, dünyaca ünlü mode devi Dolce & Gabbana, dün Los Angeles’ta verdiği pijama partisiyle dünyaca ünlü yıldızları buluşturdu. Çağatay Ulusoy da Stefano Gabbana’nın özel davetlisi olarak partiye katıldı.

Dün gerçekleşen partiye, Jessica Alba, Naomi Campbell, Nicole Richie, Emily Ratajkowski, Selma Blair, Camilla Belle, Poppy Delevingne, Juno Temple, Joan Smalls, Amber Valletta, Dasha Zhukova, Vanessa Traina, Rachel Zoe, Jamie Chung, Kelly Sawyer, Talita Von Furstenberg, Jennifer Meyer, Derek Blasberg, Will Peltz, Adam Senn, Noah Mills gibi ünlü yıldızların yanısıra Çağatay Ulusoy da katıldı.

İtalyan modacı Stefano Gabbana, 707 bin takipçili Instagram hesabında, Çağatay Ulusoy’un fotoğrafını paylaştı. Ulusoy da Stefano Gabbana’nın paylaşımını kendi sayfasında paylaştı.

Partiye davetliler Dolge & Gabbana pijamalarıyla katıldı. Ulusoy da siyah takımının içine, çizgili pijamasını giydi.

Son güncelleme: 15:07 - 25.02.2016