Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Çağatay Ulusoy, tenisçi Çağla Büyükakçay ile tanıştı
Çağatay Ulusoy, tenisçi Çağla Büyükakçay ile tanıştı
Yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy, Rio 2016 Olimpiyatları'nda teniste ülkemizi temsil edecek ilk sporcu olan Çağla Büyükakçay ile bir araya geldi.
Magazin 7 Ağustos 2016 - 11:04

Çağatay Ulusoy, Çağla Büyükakçay ile birlikte fotoğrafını  “İlkleri başaran, yapılamaz deneni yapan insanlara her zaman saygı duyarım. Rio 2016 Olimpiyatlar’ında teniste ülkemizi temsil edecek ilk sporcu olan Çağla ile tanışmak isteme sebebim de buydu aslında. Gençlik ve Spor Bakanlığı sayesinde de geçen hafta Çağla ile tanışma ve sohbet etme fırsatı buldum. Çağla tenis için yaşayan, bizim izlerken bile yorulacağımız antrenmanları rutin olarak yapan ve sağlam adımlarla zafere yürüyen gerçek bir sporcu. Çağla'nın pozitif enerjisi sayesinde kortta onu görünce hemen raketi alıp karşısına geçtim. İlk dersi orada ayaküstü yaptık, Rio dönüşü devam edeceğiz artık :) Çağla'nın yarınki ilk maçında yine heyecan ve büyük bir gururla ekran başında olacağım. Bu gururu bize yaşattığın için teşekkürler @caglabuyukakcay! Biz bütün Türkiye tek yürek seninle olacağız, başarılar! #teamTR #teamTürkiye #tekbayraktekyurek #Rio2016 #olimpiyatruhu” notuyla paylaştı.

cagatay