Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Çağatay Ulusoy’un doğum gününe özel duyarlı paylaşımı
Çağatay Ulusoy’un doğum gününe özel duyarlı paylaşımı
Son olarak 'İçerde' dizisinde Sarp karakterine hayat veren Çağatay Ulusoy'un hayranları, Ulusoy'un doğum gününde ihtiyacı olan çocuklara yardımda bulundu. 2018'de Netflix Türkiye'nin yeni projesinde rol almaya hazırlanan Ulusoy'da sosyal medyadan sevenlerine teşekkür etti.
Magazin 25 Eylül 2017 - 08:28

Çağatay Ulusoy 27. yaşını kutladı. Ulusoy, doğum günü pastasıyla çekilen bir karesini sosyal medyadan paylaşarak mesaj yayınladı. İşte yakışıklı oyuncunun o doğum günü mesajı ve doğum günü pastalı fotoğrafı…

cagatay-ic

27. yaşını kutlayan ve Netflix projesine hazırlanan ünlü oyuncu yeni yaşını kutlarken çektirdiği fotoğrafla sosyal medyada çok konuşuldu.

“EN GÜZEL DOĞUM GÜNÜ HEDİYESİYDİ”

2018’de Netflix Türkiye’nin yeni projesinde rol almaya hazırlanan Ulusoy şu ifadeleri kullandı: “Doğum günümde beni yalnız bırakmadığınız için hepinize teşekkür ederim. Gönderdiğiniz mesajlar ve hediyeler beni çok mutlu etti özellikle benim adıma dünyanın farklı yerlerindeki ihtiyacı olan çocuklara yaptığınız yardımlar en güzel doğum günü hediyesiydi böyle hassas düşündüğünüz için güzel kalplerinize ve size sonsuz teşekkürler! Hep desteğinizi hissettirdiniz. İyi ki varsınız..”

çağatay ulusoy sözcü ile ilgili görsel sonucu

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.