Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Çağdaş Onur Öztürk attan düştü, durumu ağır
Çağdaş Onur Öztürk attan düştü, durumu ağır
'Diriliş Ertuğrul' dizisine dahil olan oyuncu Çağdaş Onur Öztürk, binicilik eğitimi sırasında attan düşerek ağır yaralandı.
Magazin 10 Eylül 2016 - 10:19

Kuzey Güney, Sakarya Fırat ve Kış Güneşi gibi dizilerde yer alan oyuncu Çağdaş Onur Öztürk yeni sezonda kadrosuna dahil olduğu dönem dizisi “Diriliş Ertuğrul”daki rolü için aldığı binicilik eğitimi sırasında attan düştü. Ünlü oyuncunun dün Şile yakınlarındaki bir binicilik tesisindeki çalışması sırasında atın mıcırlı alanda hızlanması sonucu düştüğü öğrenildi. Sert düşme sonrası Öztürk'ün elmacık kemiği, köprücük kemiği ve bileği kırıldı. Ümraniye Devlet Hastanesi'nin Acil Servisi'ne kaldırılan ve durumunun ağır olduğu öğrenilen oyuncu acılarını hissetmemesi için uyutuldu. Öztürk, eşinin verdiği imzalı izinle Maslak’ta özel bir hastaneye nakledilerek ameliyata alınacak.

HASTANEDEN İLK AÇIKLAMA

Oyuncular Sendikası’nın sosyal medya hesabından oyuncu Çağdaş Onur Öztürk’ün son durumuyla ilgili yapılan hastane açıklaması paylaşıldı. İşte o paylaşım:

cagdas-aciklama
Son güncelleme: 14:11 - 10.09.2016