Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Çağla oğlunu ham yaptı
Çağla oğlunu ham yaptı
Çocuklarıyla Bodrum’da tatil yapan güzel manken Çağla Şıkel, küçük oğlu Uzay’la plajda oyun oynarken görüntülendi. Anne-oğul, sahilin neşe kaynağı oldu.
Magazin 14 Eylül 2016 - 06:49

Çocuklarıyla Bodrum'da tatil yapan güzel manken Çağla Şıkel, küçük oğlu Uzay'la plajda oyun oynarken görüntülendi. Anne-oğul, sahilin neşe kaynağı oldu.

12

ÖNCE KAHVE KEYFİ

MANKEN ve sunucu Çağla Şıkel, bayram tatilini geçirmek üzere çocukları Kuzey ve Uzay'la birlikte Bodrum'a gitti. Gölköy koyundaki Flamm'da dinlenirken görülen Çağla Şıkel önce kahve keyfi yaparak cep telefonundan sosyal medyayla ilgilendi. Küçük oğlu Uzay yanına gelince güzel mankenin keyfi daha da arttı.

11

UZAY'IN AYAKLARINI ISIRDI

UZAY'ın ayaklarını ısırmaya çalışan, şezlongda oğluyla neredeyse güreşen Çağla Şıkel'in neşesi görülmeye değerdi. Anne-oğul oyun oynayarak eğlenirken çevrelerinde güneşlenenler onların kahkahalarına katılmadan edemediler. Güzel manken Uzay'ın ayaklarını ısırdıktan sonra onu deniz kenarında oynayan ağabeyi Kuzey'in yanına gönderdi.

10

Çağla Şıkel, üç buçuk yaşındaki Uzay'ın ayaklarını ısırmaya çalışırken ortaya oldukça eğlenceli kareler çıktı.