Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Çağla Şıkel çocuğu Uzay’la birlikte geçirdiği günün sonunda paylaştı
Çağla Şıkel çocuğu Uzay’la birlikte geçirdiği günün sonunda paylaştı
Çağla Şıkel, çocukları Kuzey ve Uzay'la vaktinin büyük bir çoğunluğunu geçirmekten keyif alıyor.
Magazin 2 Eylül 2016 - 07:25

Sosyal medya hesabı üzerinden sıklıkla çocuklarıyla ilgili paylaşımlar yapan ve bundan da büyük bir keyif alan Çağla Şıkel’in son paylaşımı yine çocuklarına gösterdiği ilgi ve sevgiyi gözler önüne serdi. Şıkel’in Uzay’la birlikte çıktığı market alışverişi sonrası paylaştığı poz beğeni aldı. İşte o paylaşım ve Çağla Şıkel’in yazdıkları:

cagla-sikel-ic

“Her yere taşıyorum onları yaka iğnesi gibi hala kucağımdalar. Bel, disk kalmadı ne varsa kaydı ama olsun artık son yıllar sonra istesem de taşıyamayacağım, e birde onlar da kazık kadar olunca zıplaya zıplaya ‘anne anne kucağına al’ demeyecekler. Her yerde benimle birlikteler, kollar kopana kadar taşıyorum bayılıyorum onlara sarılarak yürümeye… Kuaföre markete provaya her yere benimle gelirler. Bakınız bugün Uzay’la anne oğul başbaşa partisinde son durum buydu. Market arabasında üşüyen ve uyuyan bir yavru. Ben şimdi buna her gün aşık olmayayım da kime olayım. (Ha bir de Kuzeyime)”

Son güncelleme: 07:27 - 02.09.2016