Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Çağla Şikel yazdıklarıyla şaşırttı
Çağla Şikel yazdıklarıyla şaşırttı
Çağla Şikel sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafın altına yazdıklarıyla şaşırttı.
Erdinç YAPAN
Magazin 16 Mart 2016 - 11:15

Ülkenin ruh halinin bir yansıması olarak görebileceğimiz ünlü isimler sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla kimi zaman gündemi belirlerken kimi zaman da gündeme yönelik paylaşımlar yapıyorlar. Geride bıraktığımız gün Ankara’da yaşanan patlamanın etkileri henüz çok tazeyken Çağla Şikel son derece manidar bir paylaşımda bulunmuş. Çocuklarıyla birlikte yaptığı mozaik pastanın fotoğrafını takipçileriyle paylaşmış ve altına da halet-i ruhiyesini ortaya koyan bir metin paylaşmış. İşte Şikel’in o paylaşımı:


“Buyrun kahvemin yanına dün yavrularımın minicik elleriyle yaptıkları mozaik pasta… Unutmuşum dün nasıl bana az fıstık koydun anne, ona çok bisküvi koydun anne diye tartışmalarla yaptığımız pastamızı…Bundan daha lezzetli bir şey olabilir mi? Hayat böyle tatlılıklarla yüzümüzü güldüren şeylerden ibaret olmalı. Sonuçta hepimizin bir zamanı var… Vakit dolduğunda hepimiz göçüp gideceğiz… Etmeyin, kıymayın.”

 


Son güncelleme: 12:35 - 16.03.2016