Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Çağla Şikel zor durumdaki bir kuşa yardım etti.
Çağla Şikel zor durumdaki bir kuşa yardım etti.
Zor durumdaki bir kuşa yardım eden Çağla Şikel, iyiliğinin karşılığını bakın nasıl aldı.
Magazin 15 Mayıs 2016 - 15:56

Hayvanlara karşı son derece yardımsever bir kimlik çizen Çağla Şikel, özellikle son zamanlarda arkası arkasına yardım ettiği hayvanlarla dikkat çekiyor. Köpek, kedi derken son olarak da bir kuşa yardımcı olan Şikel, tıpkı diğer yardımlarında olduğu gibi bu özel anısını da sosyal medya hesabından paylaştı.

Ancak Çağla Şikel, bu paylaşımı yaparken sadece ettiği yardımı anlatmakla kalmamış aynı zamanda yaşadığı talihsiz kazanın da altını çizmiş. İşte ayağı tahtaya sıkışan bir kuşu kurtaran Çağala Şikel’in o satırları: “Yeşil ojelerim ve bir minik daha beni buldu. Hep bana denk gelecek değil mi? Bahçede ağzı açık hareketsiz beklerken buldum. Ayağı tahtaya sıkışmış neyse o değil de ben titreye titreye çıkardım ayağını sıkışan yerden ama o ağız kapanmıyor ve uçmuyor. Veterinerimizle konuştuk değişik bir türmüş. ‘Solucan falan bulun’ demeye kalmadı, elimi ısırdı, bir de üstüne ‘kuş uçtu baby (bebek)'”

cagla-sikel-ic
Son güncelleme: 15:57 - 15.05.2016