Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Çağla Şikel’in boynunda Emre Altuğ’un annesinin kolyesi var
Çağla Şikel’in boynunda Emre Altuğ’un annesinin kolyesi var
Emre Altuğ, geçtiğimiz günlerde vefat eden annesinin kolyesini Çağla Şikel'e verdi.
Emre ÇEVİK
Magazin 13 Mart 2016 - 11:17

Manken Çağla Şikel önceki gün Akmerkez Serafina'daydı. Mekan çıkışı soruları yanıtlayan Şikel, boynundaki kolyesinin anlamını açıklamasına rağmen, hala hayranlarının sorular sorduğunu söyleyerek; “İşleri güçleri yok, kolyem konusunda hala tepkiler geliyor. Haç işaretiyle alakası yok kolyemin; çocuklarımın adı yazıyor” dedi.

Diğer kolyesinin sorulmasına ise Şikel; “Bu kolye Emre'nin annesinindi yakın zamanda vefat edince Emre de benim boynumda kalmasını istedi” dedi.

Çocuklarının hızla büyüdüğünü söyleyen Şikel; “Onların adı geçince bile yüreğimin teli sızlıyor. Enteresan bir duygu yaşatıyorlar” bana dedi. Kız çocuk istiyor musunuz sorusuna ise Çağla Şikel; “Ben zaten çocuk istiyorum. Kız veya erkek farketmez ama bana hep kız çocuk sana yakışır diyorlar. Ama hemen bir kız çocuk sahibi olursam yakışıklılar kızın kafasını ezerler” diye konuştu.

Son güncelleme: 11:27 - 13.03.2016