Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
‘Çakallarla Dans 4’te herkes dondu!
‘Çakallarla Dans 4’te herkes dondu!
'Çakallarla Dans 4'ün galasından öne çıkan detaylar...
Magazin 24 Kasım 2016 - 17:00

‘Çakallarla Dans 4’ sinema filmi galasında sahnede konuşma yapan oyuncular, tüm salonu son dönemin yeni sosyal medya trendi ‘Mannequin Challenge’ yapmaya davet etti. Oyuncuların teşviki üzerine salonda bulunan herkes olduğu yerde 20 saniye dondu kaldı.

cakallar
bulent

Bülent Serttaş çocuklarıyla…

Gala gecesine, Derya Baykal ve kızı Ferhan Şensoy, Bülent Serttaş ve oğulları, Timur Acar'ın oyuncu eşi Eda Özerkan, Ömür Gedik, Zuhal Topal ve eşi Korhan Saygıner, Doğukan ve Batıkan Manço, Şebnem Özinal ve eşi Şefik Öztek gibi ünlü isimler katıldı.

Ferhan Şensoy ve Cem Öğet'in aşk dakikaları...

Ferhan Şensoy ve Cem Öğet’in aşk dakikaları…

“Çakallarla Dans”ın fenomen haline gelen ana karakterlerini canlandıran Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Timur Acar, Murat Akkoyunlu, Didem Balçın, Hakan Bilgin ve kadroya yeni katılan Hande Katipoğlu ile macera kaldığı yerden devam ediyor… Merakla beklenen serinin son filmi ‘‘Çakallarla Dans 4'' 25 Kasım'da seyircisiyle buluşuyor.

Derya Baykal, kızı Derya Şensoy'u yalnız bırakmadı.

Derya Baykal, kızı Derya Şensoy’u yalnız bırakmadı.

Kahramanların kendilerine miras kalan bir gömü haritasının peşine düşmesiyle olayların art arda birbirini takip ettiği filmin yönetmeni Murat Şeker, “Çok eğlenceli, içimize sinen, bol kahkahalı bir film oldu. 25 Kasım için çok heyecanlıyız'' dedi.

AYRILIK SONRASI AİLE DESTEĞİ

deryasensoy

Seçkin Özdemir’den ayrılan Derya Şensoy’u galada annesi Derya Baykal ve kız kardeşi Ferhan Şensoy yalnız bırakmadı.

İLGİLİ HABERSeçkin Özdemir ve Derya Şensoy ayrıldıSeçkin Özdemir ve Derya Şensoy ayrıldı

Son güncelleme: 17:05 - 24.11.2016