Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Çakır susuyor ve bekliyor! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 49. yeni bölüm fragmanı izle!
Çakır susuyor ve bekliyor! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 49. yeni bölüm fragmanı izle!
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı çıktı. Peki dizinin 49. bölümünde izleyicileri neler bekliyor. Çakır neden bekliyor? İşte detaylar...
Magazin 27 Kasım 2016 - 16:11

Ekranların popüler dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümde de yeraltı dünyasındaki acımasız savaş sürüyor. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 49. bölümde izleyicileri neler bekliyor?..

Hatırlanacağı gibi son bölüme Hızır tam anlamıyla ipten dönmüş ve masanın diğer üyeleri ile beraber tutuklanmıştı. Serbest kalanlardan Ünal Kaplan, Nevzat’a kritik bir soru soracak. Niye hapiste olmadığını soran İnal, sorusuna cevap alabilmek için de Nevzat’a Özer’i teklif edecek! Hem de ölü veya diri!..

HIZIR NEYİ BEKLİYOR?

Dizinin yeni bölüm fragmanından Hızır’ın gizli bir planı olduğu düşünülebilir. Çakır; Enver, Özer ve Özkan’ın isimlerini sıraladıktan sonra susup beklediğini ifade ediyor. Peki Çakır neyi bekliyor ve beklediği şey gerçekleşince ne yapacak? İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı…