Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Calvin Harris ve Taylor Swift birbirine girdi
Calvin Harris ve Taylor Swift birbirine girdi
15 aylık birlikteliklerini geçtiğimiz günlerde noktalayan çift arasında sular durulmuyor.
Magazin 14 Temmuz 2016 - 16:53

Calvin Harris'in son hiti ‘This is What You Came For' şarkısını yazdığını söyleyen Taylor Swift ortalığı fena halde karıştırdı.  DJ Calvin Harris'ten ayrılır ayrılmaz aktör Tom Hiddleston'la birlikte olmaya yaşamaya başlayan Taylor Swift, Harris'in Rihanna ile olan düeti ‘This is What You Came For' şarkısının sözlerini yazdığını doğruladı. Taylor Swift'in menajeri, Swift'in şarkı sözlerini Nils Sjoberg takma adını kullanarak yazdığını açıkladı.

taylor-swift-calvin-harris-2015-billboard-1548
Bu doğrulama sonrası oldukça sinirlenen Harris resmi Twitter hesabından şunları yazdı: ‘Bu şarkının yazılmasına yardım etti. Müziği ben yaptım, aranjesini ve vokalleri ben hallettim. Başta o bunu bir sır olarak saklamak istedi ve takma ad kullandı. Bunu şimdi açıklamaya karar vermesi çok incitici ve beni ne kadar kötü bir pozisyona sokuyor… Eğer yeni bir ilişkin varsa ve mutluysan ona odaklanmalı ve eski sevgilini gözyaşlarına boğmayı düşünmemelisin.'

Calvin Harris tweetlerinin devamına ise Taylor Swift ile Katy Perry arasındaki büyük kavgaya da işaret etti: ‘Biliyorum şu an turnede değilsin, canın sıkılıyor ve tıpkı Katy gibi yakmak istediğin birine ihtiyacın var ama kusura bakma, ben o değilim. Buna izin vermeyeceğim. Lütfen kendi hayatına odaklan, iyi bir hayatın olacak bunu hak ediyorsun'. sözlerini ekledi.