Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Can Bonomo ve Didem Soydan yeniden bir araya geldi
Can Bonomo ve Didem Soydan yeniden bir araya geldi
Geride bıraktığımız ay sürpriz bir şekilde ayrılan Can Bonomo ve Didem Soydan Danimarka'daki bir müzik festivaline katıldı.
Magazin 3 Temmuz 2016 - 11:26

Evlenecekleri güne kadar her türlü detayı sosyal medya hesapları üzerinden duyuran Can Bonomo ve Didem Soydan geride bıraktığımız ay sürpriz bir şekilde ayrılık kararı almışlardı. Uzun süredir birlikte olan müzisyen Can Bonomo ile model Didem Soydan kış boyunca bu yaz nikah masasına oturmayı planladıklarını dile getiriyordu.

didem-soydan-ic

Herkes çiftin evlenmesini beklerken henüz yazın ilk günlerinde ikiliden ayrılık haberi gelmişti. Ayrılıkları boyunca hesaplarından hiçbir şey paylaşmayan ikili kısa bir süre önce yeniden bir araya gelmiş. Ayrılıkları bir ay süren çift, önceki gün Ömür Gedik ve Erdem Yener gibi ünlü isimlerin de bulunduğu arkadaş grubuyla Danimarka’nın başkenti Kopenhag’da düzenlen Rokilde Festivaline katıldı.

can-ic-2

İkili festivalden kendi hesaplarından fotoğraf geçmeyi tercih ederken bileklerinde bulunan festival bantları aynı etkinlikte olduklarını ele verdi.

Son güncelleme: 12:24 - 03.07.2016