Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Can Sandıkçıoğlu, ‘Herkesten özür diliyoruz’
Can Sandıkçıoğlu, ‘Herkesten özür diliyoruz’
Itır Esen’in tacının geri alınmasının ardından Sözcü.com.tr'ye konuşan Can Sandıkçıoğlu, Itır Esen'in paylaştığı tweet'in yaklaşık 5-6ltı ay öncesine ait olduğunu belirterek, "Söz konusu durumdan dolayı çok üzgünüz" dedi.
Magazin 22 Eylül 2017 - 17:42

Miss Turkey Başkanı Can Sandıkçıoğlu, 15 Temmuz’la ilgili attığı tweet’lerin ortaya çıkmasının ardından tacı elinden alınan Itır Esen’le ilgili Sözcü.com.tr’ye açıklamalarda bulundu.

‘HER HATANIN BİR BEDELİ VAR’

Sandıkçıoğlu, konunun çok hassas olduğunu ve kendilerinin, güzellik yarışmasını 36 senedir üst düzey bir bilinçle ve sorumluluk duygusuyla yaptıklarını açıkladı. Milliyetçi bir aile olduklarını ve şehitlik kavramını çok önemsediklerini sözlerine ekleyen Sandıkçıoğlu “Bu gün hayattaysak şehitlerimiz sayesindedir. Olayı sabah 05.00 saatlerinde tespit ettik. Saat 11.00’e kadar araştırma yaptık. Araştırmalarımızın sonucunda paylaşımın Itır Esen tarafından yapıldığına karar kıldık. Böyle bir olaydan dolayı çok üzgünüz. Genç kız Itır adına da üzüldük, fakat yaptığı çok büyük bir hata ve her hatanın bir bedeli var” dedi.

Son güncelleme: 17:45 - 22.09.2017

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.