Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Canan Karatay lahmacun yiyin dedi
Canan Karatay lahmacun yiyin dedi
Ekmek yemeyin açıklamalarıyla dikkat çeken Canan Karatay lahmacun yerken görüntülendi.
Magazin 10 Şubat 2016 - 10:37

Ekmek yemeyin, modern buğday insanın baş düşmanıdır şeklinde açıklamalar yapan Canan Karatay'ın lahmacun yerken çekilmiş fotoğrafı gündeme bomba gibi düştü.
Sağlıklı yaşama dair verdiği ipuçları ve önerilerle sadece tıp aleminde değil sosyal medyada da çok konuşulan isimlerden olan Canan Karatay, lahmacun yerken çekilmiş fotoğrafıyla ilgili olarak Ayşe Arman'a konuştu.

Foto: Sosyal medya - Canan Karatay

Unlu mamüllere düşman bir tavır sergileyen Karatay, lahmacun yediği fotoğrafla ilgili olarak, “Lahmacun en sağlıklı yiyecektir, bunu da yıllardır söylemekten dilimde tüy bitti. Lahmacun, hem sağlıklı yağı hem sağlıklı karbonhidrati hem de sağlıklı proteini bir arada bulunduran sağlıklı bir yiyecektir” şeklinde konuştu. Lahmacun'u yiyebilirsiniz diyen Canan Karatay, ayrıca kebap yemenin de zararı olmadığını söylerken, “sadece altındaki pideye ve yanında verilen pilava dokunmayın” şeklinde konuştu.