Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Candan Erçetin ‘Hayat çok kısa’
Candan Erçetin ‘Hayat çok kısa’
Hem sesiyle hem de güzelliğiyle her zaman izleyenleri kendine hayran bırakan sanatçı Candan Erçetin, geçen akşam İzmir'de bulunan bir AVM'de sahneye çıktı. Candan Erçetin sevenlerine müzik şöleni yaşattı.
Magazin 21 Eylül 2017 - 10:10

Candan Erçetin dün akşam İzmir’de unutulmaz bir konser verdi. Unutulmaz şarkılarıyla hafızalarda yer eden Candan Erçetin, söylediği Fransızca ve İngilizce şarkıların yanı sıra Balkan şarkılarıyla da izleyenlere keyifli saatler yaşattı. Erçetin'in güzelliği ve şıklığıyla dikkat çektiği konserde misafirler şarkılara coşkuyla eşlik etti. 5 binden fazla kişinin izlediği konserde güzel sanatçı ;Candan Erçetin, İzmir'de olmaktan çok mutlu olduğunu söyledi. “Hayat çok kısa, dertler hep var; hep de olacak. Umutlar yanı sıra geldiğinde hayat kendi dengesini kuruyor. Elimizden geldiğince güzel günlerimizi arttıralım.” diyerek konserini tamamladı.
candanercetin

Son güncelleme: 10:12 - 21.09.2017

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.