Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Caner Çalışır’ın yoğun bakıma kaldırılmasının ardından Kerimcan Durmaz programını iptal etti
Caner Çalışır’ın yoğun bakıma kaldırılmasının ardından Kerimcan Durmaz programını iptal etti
Sosyal medyadanın en popüler isimleriden biri olan Caner Çalışır, yoğun bakıma kaldırıldı.
Magazin 27 Ekim 2016 - 09:41

Son dönemlerde sosyal medyanın en etkili isimlerinden biri olan, Kerimcan Durmaz’ın da yakın arkadaşı Caner Çalışır, çoklu organ yetmezliği sebebiyle yoğun bakımda tedavi altına alındı. Yakın arkadaşı Kerimcan Durmaz ise akşam saatlerinde Snapchat hesabından yaptığı paylaşımla arkadaşının rahatsızlığı sebebi ile Bursa programını iptal ettiğini belirtti.

kerimcan

Ardından yine yakın arkadaş gurubundan Samet Linçina da benzer sebepten programını iptal etti.
samet

Son zamanlarda takipçilerine solunum yolu rahatsızlığından şikayet eden ve uzun süredir geçmeyen solunum yolu rahatsızlığı için sık sık hastaneye giden Caner Çalışır, önceki gün son attığı snapchat paylaşımında da yine hastaneye gittiğini söylemişti.

caner

Caner Çalışır’ın doktoru yaptığı açıklamada; Çalışır’ın sabah saat 9’da hastaneye acilden giriş yaptığını ve şu an solunum ve kalp yetmezliğine bağlı olarak yoğun bakımda tutulduğunu belirtti. Hasta mahremiyetinden dolayı daha fazla bilgi verilmezken, ünlü modacı Kemal Doğulu da kalp ve solunum yetmezliğini doğrulayarak, sebebini yoğun iş temposuna bağladı.

canericCANER’İN HASTANESİNDEN AÇIKLAMA

caner-hastane

İLGİLİ HABERKerimcan Durmaz'ın arkadaşı Caner Çalışır yoğun bakımda! Caner Çalışır kimdir?Kerimcan Durmaz’ın arkadaşı Caner Çalışır yoğun bakımda! Caner Çalışır kimdir?

Son güncelleme: 11:03 - 27.10.2016