Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Caner Erkin görüntü alan gazetecilere sert çıktı
Caner Erkin görüntü alan gazetecilere sert çıktı
Caner Erkin, önceki gece oğlu Çınar ve Çınar’ın bakıcısı ile Huqqa’ya gitti. 
Emre ÇEVİK
Magazin 2 Mayıs 2016 - 08:16

Mekanı ön kapıdan terk etmeyi planlayan Caner Erkin, gazetecilerin kendisini beklediğini öğrenince mal kabule yöneldi. Uzun süre burada bekleyen ve görüntü vermemek için çıkmayan Caner, daha sonra mekan görevlilerinden yardım istedi. Muhabirlerin yanına gelen görevli ”Arkadaşlar Caner beyin oğlu uyuyor ve Caner beyin isteği flaş patlamamanız” dedi.

Foto: Emre Çevik

Muhabirler flaş patlamadan görüntü alırken oğlunu arabaya bırakan Erkin, bu defa muhabirleri hedef aldı. Sinirli ve agresif bir şekilde “ Yeter arkadaşım, işiniz gücünüz yok mu? Çektiniz artık daha ne çekiniyorsunuz. Konuşmuyorum diye şımardınız, saçma sapan sorular soruyorsunuz, çekmeyin gidin işinizle gücünüzle uğraşın” diye bağıran Erkin'in bu agresif tavırlarına kimse anlam veremedi.

caner-erkin-ic-3

Oysa ortada ne sorulan bir soru vardı ne de muhabirlerin Caner'i tahrik eden bir davranışı… Aşk hayatı ve futbolculuk hayatında son dönemlerde çalkantılı günler geçiren Erkin'in, tüm sinirini kendisini görüntüleyen ve isteğini kırmayıp saygı gösteren muhabirlerden çıkartması ise, olaya şahit olan herkes tarafından tepkiyle karşılandı.

Son güncelleme: 09:15 - 02.05.2016