Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Caner Erkin, sevgilisi Şükran Ovalı’dan azar yedi Asena Atalay’ı sildi
Caner Erkin, sevgilisi Şükran Ovalı’dan azar yedi Asena Atalay’ı sildi
Caner Erkin'le sevgili hayatı yaşayan Şükran Ovalı, Erkin'in eski eşi Asena'yla görüştüğünü duyunca küplere bindi.
Magazin 14 Haziran 2016 - 15:03

Caner Erkin, önceki eşi Asena Atalay sinir krizi geçirince soluğu yanında aldı. Evlatları Çınar için önceki eşiyle sık sık bir araya gelip örnek bir baba tablosu çizen Caner Erkin, oyuncu sevgilisi Şükran Ovalı'nın vetosuyla karşılaştı. Geçen hafta evinde sinir krizi geçirdiği öğrenilen Asena'nın ailesinin Caner'i araması Şükran'ı küplere bindirdi. Sevgilisinin önceki eşinin evine gittiğini duyan Ovalı, ‘Ne Asena, ne de ailesiyle görüşmeni isterim' restini çekti.

İLGİLİ HABERAsena Atalay haftanın iki günü Caner Erkin ile kalacakAsena Atalay haftanın iki günü Caner Erkin ile kalacak

OTELİ SATTI

Caner Erkin de, sevgilisinin bu resti sonrasında Asena ile bütün maddi ve manevi ilişkilerini sonlandırdığını söylendi. İşe ilk olarak Asena'nın babasıyla ortak olduğu Sirkeci'deki otelden başladı. Önceki kayınpederiyle ortaklığı sonlandıran futbolcu, oteli sonrasında satışa çıkardı. Ataklarına devam eden Erkin'in, Asena'nın kardeşi Taylan'a verdiği Mercedes marka aracı da elinden almış olduğu ileri sürüldü.