Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Caner Erkin sevgilisi Şükran Ovalı’ya resmen evlilik teklifi yaptı
Caner Erkin sevgilisi Şükran Ovalı’ya resmen evlilik teklifi yaptı
Aralarındaki ilişki, ilk olarak geride bıraktığımız nisan ayında konuşulmaya başlanan Şükran Ovalı ve Caner Erkin ikilisi düğün için ilk adımı attı.
Magazin 17 Ağustos 2016 - 08:15

Caner Erkin, sevgilisi Şükran Ovalı’yla ilişkisinde ciddi olduğunu, ağustos ayının başında Ovalı’nın yaptığı bir paylaşıma gönderdiği tek taş yüzük emojisi ile göstermişti. Sonunda Caner Erkin aynı ayın sonunda evlilik teklifini yaptı. Milli futbolcu Caner Erkin, kiraladığı tekneyle Boğaz'a açılıp oyuncu sevgilisi Şükran Ovalı'ya evlilik teklif etti. ‘Evet' yanıtı aldı.

sukran ovali

NİKAH MASASINA BİR ADIM DAHA…

Futbol kariyerini İtalya’da sürdüren Erkin, geçtiğimiz hafta sevgilisi Ovalı’yı, kiraladığı özel tekneyle Boğaz’da romantik bir tura çıkardı. Habertürk’ün haberine göre, o Tur sırasında Caner, sevgilisine üç karatlık tektaş yüzükle evlilik teklif etti. Ovalı, “Evet” yanıtını verdi. Caner, bu olay üzerine sevincini Instagram’da şu sözlerle paylaştı: “Çok mutluyum şu anda. O neden olduğunu biliyor.”

caner erkin 55

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.