Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Caner Erkin ve Şükran Ovalı romantik anlarından kareler paylaştı
Caner Erkin ve Şükran Ovalı romantik anlarından kareler paylaştı
Evlilik yolunda ilerleyen Şükran Ovalı ve Caner Erkin aşkı doludizgin devam ediyor.
Magazin 7 Eylül 2016 - 15:10

Oyuncu Şükran Ovalı ile şimdilerde mutlu bir beraberlik sürdüren Caner Erkin, sosyal medya hesabından birlikteliğinin ne kadar güzel gittiğine dair paylaşımlarda bulundu. Sorunlu bir yurt dışı transferi sürecinden sonra bu sene sevgilisinin de gönül verdiği Beşiktaş’da top koşturacak olan Caner Erkin, adeta aşk sarhoşu. Aşklarının başladığı ilk dönemde her iki tarafta konuyla ilgili yalanlamada bulunup böyle bir aşkın varlığını reddetmeyi tercih ederken sadece birkaç ay sonra gelinen aşama aslında ne kadar da tutkulu bir ilişki yaşadıklarını gözler önüne seriyor. Milli maç nedeniyle ara verilen ligden istifade ederek tatile çıkan sevgililer burada çektikleri tutku dolu selfieleri hesaplarından paylaştı.

caner-ic

İlk olarak geride bıraktığımız nisan ayında aşk yaşadıkları iddiaları ortaya atılan ancak bunu yalanlayan çift in ağustos ayında evlenecekleri yönünde haberler yapılmış hatta Şükran Ovalı’ya aldığı yüzük haber olmuştu.

İLGİLİ HABERŞükran Ovalı, Caner Erkin ilişkisi hakkında ilk kez konuştuŞükran Ovalı, Caner Erkin ilişkisi hakkında ilk kez konuştu