Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Caner’in menajerinden ilk açıklama
Caner’in menajerinden ilk açıklama
Caner Çalışır'ın menajeri Sina Kanmaz, Duymayan Kalmasın programına canlı yayında bağlanarak Caner Çalışır'ın sağlık durumuyla ilgili konuştu.
Magazin 27 Ekim 2016 - 10:23

Geride bıraktığımız akşam rahatsızlığı nedeniyle apar topar hastaneye kaldırılan ve sağlık durumu ciddi olan sosyal medya fenomeni Caner Çalışır’ın menajeri Sina Kanmaz, Duymayan Kalmasın’a canlı yayında bağlandı ve şunları söyledi: “Caner’in kalbiyle ilgili küçüklükten gelen fark edemediğimiz bir problemi varmış. Ritm bozukluğu ve sonrasında diğer organlara yansıyan bir sorun varmış. Şimdiye kadar bu kadar büyük kapsamlı bir sorun yaşamadık çok çabuk hasta olan bir çocuktu ve neredeyse sürekli olarak hastaneye gidiyorduk. Bağışıklığı zayıftı ve daha öncesinde ritm bozukluğuyla ilgili sorunları vardı. Ayrıca Caner’in kilo problemi de vardı.”

İLGİLİ HABERCaner Çalışır'ın yoğun bakıma kaldırılmasının ardından Kerimcan Durmaz programını iptal ettiCaner Çalışır’ın yoğun bakıma kaldırılmasının ardından Kerimcan Durmaz programını iptal etti