Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Cansu Dere ve Vahide Perçin’in başrollerinde oynadığı Anne dizisinin setinde kavga çıktı
Cansu Dere ve Vahide Perçin’in başrollerinde oynadığı Anne dizisinin setinde kavga çıktı
İlk bölümüyle seyirciyi etkilemeyi başaran Anne dizisinin setinde kavga çıktığı iddia edildi.
Magazin 6 Kasım 2016 - 11:26

Dizinin başrol oyuncularından Cansu Dere’nin karıştığı kavganın kostüm nedeniyle çıktığı söyleniyor. Dere’nin, dizinin sanat yönetmeniyle yaptığı kavgayı Anne dizisinin yapımcısı güçlükle sakinleştirmiş. Bir dönem rol aldığı ‘Sıla' dizisinin çekimlerinde partneri Mehmet Akif Alakurt ile tartışan Cansu Dere, dizi final yapıncaya kadar partneriyle küs kalmıştı. O dönem manşetlere taşınan hatta sette çıkardığı huzursuzluklar nedeniyle adı ‘kapris kraliçesi'ne çıkan Dere’nin ‘Anne' dizisinin setinde bu kez sanat yönetmeniyle tartıştığı iddia edildi. Akşam’ın haberine göre Dere, setin ortasında bir anda bağırmaya başladı. İkili arasındaki sesler giderek yükselince araya yapımcı girdi. Yapımcı tarafları sakinleştirerek ara verilen çekimlerin sorunsuz bir şekilde tamamlanmasını sağladı.

İLGİLİ HABERAnne dizisi izleyicileri gözyaşına boğduAnne dizisi izleyicileri gözyaşına boğdu

İLGİLİ HABERAnne Dizisi 2. bölüm izle: Anne - kızın yıllar sonra buluşması herkesi ağlattı!Anne dizisinde anne – kızın yıllar sonra buluşması herkesi ağlattı!