Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Cansu Taşkın emojili eşofmanlarıyla göz doldurdu
Cansu Taşkın emojili eşofmanlarıyla göz doldurdu
Bambaşka adlı film ile sevenleriyle buluşacak olan Cansu Taşkın sosyal medya hesabından paylaştğı eşofman fotoğrafıyla dikkat çekti.
Magazin 5 Şubat 2016 - 10:20

Oxford Sözlüğü tarafından geleneksel olarak verilen yılın kelimesi ödülü bu yıl bir emojiye gitmiş ve bu tercih çok konuşulmuştu.

Sosyal medya üzerinden iletişimin büyük bir hızla artması ve insanların kısıtlı kelime sayıları içinde duygularını ifade etmenin daha etkili yollarını araması sonucunda popüler olan emojiler popüler kültür ikonlarından Kim Kardashian’ın da dikkatinden kaçmadı ve o da kendi adını taşıyan emojileri piyasaya sürdü.

Emojilerin böylesine popüler olduğu bir dönemde onları her yerde görmek de yadırganmıyor. Bu tarz bir kullanımın son örneğini ince beli ve güzelliğiyle sosyal medya fenomeni olan Cansu Taşkın’da gördük. Model ve oyuncu Cansu Taşkın, bir firmanın kendisine gönderdiği emoji desenli eşofmanların tanıtımını yaparken aynı zamanda güzelliğini de gözler önüne sermekten çekinmemiş.

Foto: Sosyal medya - Cansu Taşkın