Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Cansu Taşkın’dan alkışlanacak fotoşop
Cansu Taşkın’dan alkışlanacak fotoşop
İnce beli ve paylaştığı cesur fotoğraflarla kısa sürede bir sosyal medya fenomeni haline gelen Cansu Taşkın yaptığı bayrak paylaşımıyla beğeni aldı.
Magazin 27 Eylül 2017 - 07:53

Eylül ayına sarkan yaz mevsiminin son günlerinde arkadaşının bir teknesiyle denize açılan ve tatilin tadını çıkartan Cansu Taşkın, burada çekilmiş bikinili bir pozunu paylaşmaktan geri durmadı. Fotoğraftaki bayrak detayına dikkat çeken Cansu Taşkın kendi çabalarıyla yaptığı fotoşopuyla son dönemin fotoşop ünlüleri arasından sıyrılmayı başardı. Uyguladıkları filtrelerle bambaşka bir hale gelen ünlülerden farklı olarak Cansu Taşkın gemideki Amerikan bayrağının üzerine Türk bayrağı yerleştirerek fotoşopu farklı bir noktaya uygulamaya karar verdi. Bu kareyi ilk paylaştığında: “Şimdi siz yazmadan ben söyleyeyim Amerika bayrağının üzerine ben ülkemin bayrağını koydum. Neden teknelere Amerika bayrağı koyarlar ülkemizde anlamam… Tekne benim değil sonuçta arkadaşlar…” notunu düşen Taşkın Amerika bayrağı konusundaki cehaleti yüzünden takipçileri tarafından yoğun bir şekilde eleştirildiğinden bir süre sonra bu yorumunu sildi ve fotoğrafı da yoruma kapattı. Ancak Cansu Taşkın Amerika bayrağının üzerine Türk bayrağını koyarak alkışlanacak bir iş yapmış oldu.

cansu-taskin

NEDEN AMERİKA BAYRAĞI?

Bazı yatların farklı ülkelerin bayrağını taşımalarının sebebi vergi vermemeleri. Türk Bayrağı takıldığı zaman yüksek miktarda vergi verildiği için yat sahipleri bu yolu tercih ediyorlar. Bu yüzden de yatlarımız farklı ülkelerin bandıralarıyla bizim denizlerimizde vergi vermeden yolculuk ediyorlar.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.