Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Cem Sünbül 42 yıl sonra annesini buldu! (Cem Sünbül kimdir, kaç yaşında?)
Cem Sünbül 42 yıl sonra annesini buldu! (Cem Sünbül kimdir, kaç yaşında?)
Cem Sünbül ailesine kavuştu. 28 yaşında evlatlık verildiğini açıklayan ünlü sunucu Cem Sünbül, 42 yaşında gerçek ailesine kavuşmanın sevincini yaşadı. Peki Cem Sünbül kimdir, kaç yaşında, ailesine nasıl kavuştu?
Magazin 11 Eylül 2017 - 15:15

Habertürk TV’de sunduğu Teknolojik isimli programla tanınan ünlü sunucu Cem Sünbül, geçtiğimiz günlerde 28 yaşında evlatlık olduğunu öğrendiğini ve gerçek ailesini bulmak istediğini açıklamıştı. Cem Sünbül, nihayet gerçek ailesine kavuştu. Peki Cem Sünbül kimdir, kaç yaşında, ailesine nasıl kavuştu?

GERÇEĞİ 28 YAŞINDA ÖĞRENDİ!

Başladığı günden beri değindiği konularla adından söz ettiren Yaşamdan Hikayeler programına bu kez Habertürk TV'de ‘Teknolojik' isimli programı sunan Cem Sünbül konuk oldu.

28 yaşında evlatlık olduğunu öğrendiğini belirten Sünbül, 1975 yılında doğduğunu ve kendisini büyüten aileye evlatlık verildiğini açıkladı.

urur

Kendisini büyüten ailenin çocuk sahibi olamadığını ve bu nedenle bir hemşire aracılığıyla İstanbul’un en büyük kadın doğum hastanesinden evlatlık alındığını söyledi.

Öz annesinin kendisini öldü bildiğini de söyleyen Sünbül, üvey teyzesi aracılığıyla kendisini büyüten ailesine verildiğini açıkladı.

Sünbül bu güne kadar kendi çabalarıyla öz ailesini aradığını ve kendisini büyüten ailenin üzülmesini istemediği için onlar hayattayken aramadığını belirtmişti. Artık gerçek anne ve babasını bulmak isteyen Sünbül, nihayet muradına erdi.

ANNESİ ONU BULDU VE DNA TESTİ YAPILDI

Sünbül’ün canlı yayına çıkıp hikayesini anlatmasının ardından kendisinin annesi olduğunu iddia eden bir kadın, Sünbül’ün anlattığı hikayeyle neredeyse birebir örtüşen hikayesiyle büyük heyecan yarattı ve DNA testi yapılmasına karar verdi. DNA testinin yapılmasının ardından sonuç canlı yayında açıklandı ve Cem Sünbül, söz konusu kadının annesi olduğunu öğrendi.

GÖZYAŞLARI SEL OLDU!

DNA sonucunun belli olmasının ardından telefona bağlanan Cem Sünbül’ün öz annesi “Oğlum yavrum, bir tanem. Kurban olurum sana. Sen benim oğlumsun. Çok şükür oğlum.” diye konuştu.

Sünbül ise; “Artık ihtimali olduğunu kaldırarak rahatlıkla söyleyeyim. Anneciğim, Allah’a çok şükürler olsun. Yani gerçekten tersini hiç düşünmek istemiyordum ama yüzde 1 ihtimal vardı. Bilgiler bu kadar tutup olmasa… Biz görüştük. Simayen de benziyoruz ama… Bunlar hani olmasa…Tutmaz ise bu test yanlıştır diye kendi aramızda konuşuyorduk. Bir daha yaptırırız diyorduk.” dedi.

 

 

CEM SÜNBÜL KİMDİR?

Cem Sünbül 1975 yılının Mart ayında Zeynepkamil hastanesinde İstanbul, Üsküdar'da dünyaya geldi. Şu an kapalı olan Yunus Emre Koleji'nden sonra İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi'nde okudu. İş hayatına ilk olarak Fenerbahçe FM'de DJ olarak başlayan Cem Sünbül, daha sonra bilgisayar satış ve servisinde çalıştı ve 2002 yılında bünyesinde Chip ve Level dergilerinin olduğu Vogel Yayıncılık'ın IT Business Weekly Dergisi'nde editör olarak çalıştı. Aynı dönemde MMC müzik kanalında, Technology Channel adlı teknoloji temalı kanalda ve Show TV'de Silikon Vadisi adlı televizyon programlarında sunuculuk yaptı.

Son güncelleme: 15:19 - 11.09.2017

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.