Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Cem ve Ebru ayrılığında ağabey Can Yılmaz parmağı!
Cem ve Ebru ayrılığında ağabey Can Yılmaz parmağı!
Cem Yılmaz ve Ebru Şallı ilişkisini aileden biri, Can Yılmaz'ın nasihatleri bitirmiş.
Magazin 16 Ekim 2016 - 12:23

Geride bıraktığımız Ağustos ayının son günlerinde magazin basınına düşen ve eylül ayının son günlerine kadar da sürekli olarak haklarında haberler yapılan Ebru Şallı ve Cem Yılmaz arasında bir aşk yaşandığı iddia edilmiş ancak magazine yansıyan çok sayıda görüntüye rağmen Cem Yılmaz cephesi bu ilişkiyi inkar etmişti. Ebru Şallı’dan konuyla ilgili açıklama gelmezken Yılmaz; ‘Kendisi sevdiğim, değerli bir arkadaşım. Başka bir şey aramayın’ açıklaması yapmıştı.

İLGİLİ HABEREbru Şallı'dan Cem Yılmaz'a bıçaklı göndermeEbru Şallı’dan Cem Yılmaz’a bıçaklı gönderme

AYRILIKTA AĞABEY İDDİASI

Sadece birkaç hafta süren Cem Yılmaz ve Ebru Şallı ilişkisinin neden bittiği bir sır olsa da magazin kulislerinde konuşulan iddialar bu aşkı Cem Yılmaz’ın ağabeyi Can Yılmaz’ın bitirdiğini söylüyor. Son zamanlarda ağabeyiyle birlikte geçirdiği zamanları da sosyal medya hesabından paylaşan ve Can Yılmaz’ı takipçilerinin daha yakından tanımasını sağlayan Cem Yılmaz’ın ilişkiyi bitirmek konusunda ağabeyinin laflarının etkili olduğu söyleniyor. Her ne kadar ağabey Yılmaz, sosyal medya hesabından bununla ilgili bir paylaşımda bulunmamış olsa da iddialar son derece dikkat çekici. Söylenenlere göre ağabey Can Yılmaz, kardeşine, “Bu aşktan uzak durmazsan, işinin önüne geçecek” tavsiyesinde bulunmuş.

İLGİLİ HABERCan Yılmaz, kardeşi Cem Yılmaz'ın Ozan Güven'le çekilen el ele fotoğraflarını yorumladıCan Yılmaz, kardeşi Cem Yılmaz’ın Ozan Güven’le çekilen el ele fotoğraflarını yorumladı

Son güncelleme: 12:54 - 16.10.2016