Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Cem Yılmaz ailesini bıraktı İbiza’ya koştu
Cem Yılmaz ailesini bıraktı İbiza’ya koştu
Cem Yılmaz, Bodrum'da açılan bir beach'in açılışında boy gösterdi.
Magazin 27 Haziran 2016 - 15:04

Cem Yılmaz Bodrum’da, Ahu Yağtu ve Kemal’le birlikte keyifli vakit geçirirken objektiflere yakalanmış bu durumdan rahatsız olduğu için denize girdikleri plajın güvenlik görevlilerinden gazetecileri engellemeleri adına yardım istemişti. Özel hayatı konusunda gazetecilere son derece mesafeli davranan Yılmaz, aynı gün katıldığı bir etkinlikteyse objektiflere bol bol gülümsedi.

marlin-ic

CEM, GÜZEL KIZLARLA OBJEKTİFLERE GÜLÜMSEDİ

Göltürkbükü Mahallesi’ndeki Mandarin Oriental Bodrum’un içinde faaliyete geçen Blue Marlin İbiza’nın açılışına ünlü şovmen Cem Yılmaz ile Ukraynalı, Polonyalı ve İngiliz mankenler de katılınca renkli görüntüler ortaya çıktı.

marlin-ic-2

İçerisinde restoranı, kumsalı, masaj salonu, su sporları merkezi, yüzme havuzu bulunan mekanda, şef Deniz Ahmet Köse’nin Ege ve Akdeniz mutfağının en lezzetli deniz ürünlerinin sunulacağı belirtildi. DHA

İLGİLİ HABERCem Yılmaz eski eşi Ahu Yağtu ve oğlu Kemal'le tatilde görüntülendiCem Yılmaz eski eşi Ahu Yağtu ve oğlu Kemal’le tatilde görüntülendi

Son güncelleme: 15:05 - 27.06.2016