Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Cem Yılmaz da Madonna’ya kayıtsız kalmadı
Cem Yılmaz da Madonna’ya kayıtsız kalmadı
Cem Yılmaz da günün konusu haline gelen Kürk Mantolu Madonna hakkında paylaşımlarda bulundu.
Magazin 18 Ekim 2016 - 07:28

Geride bıraktığımız gün Aramızda Kalmasın adlı magazin programında yaşananlar, tüm sosyal medyayı ve magazin gündemini salladı. Yazar Sabahattin Ali’nin yıllar sonra yeniden gündeme gelen ve popüler olan kitabı Kürk Mantolu Madonna hakkında programın sunucuları arasında gerçekleşen diyaloglar ekranları karşısında programı izleyen seyircileri şaşırttı.

İLGİLİ HABERSosyal medya yıkıldı! Funda Özkalyoncu ‘Kürk Mantolu Madonna'yı şarkıcı Madonna sandıSosyal medya yıkıldı! Funda Özkalyoncu ‘Kürk Mantolu Madonna'yı şarkıcı Madonna sandı

Özellikle Funda Özkalyoncuoğlu’nun kitabı okuduğunu söyleyerek yorum yapmaya başlaması ve ardından kitapta adı geçen Madonna’yı ünlü şarkıcı Madonna sandığının anlaşılması üzerine harekete geçen sosyal medya, kısa sürede yapılan paylaşımlarla bu gafı günün konusu haline getirdi. Ünlü ünsüz binlerce kullanıcı Madonna hakkında paylaşımlar yaparken, bu isimlere ünlü komedyen Cem Yılmaz da katıldı.

İLGİLİ HABERFunda Özkalyoncuoğlu kendisini savunduFunda Özkalyoncuoğlu kendisini savundu

Twitter hesabından yaptığı paylaşımlarla günün konusu haline gelen Kürk Mantolu Madonna hakkında paylaşımlarda bulunan Cem Yılmaz, doğrudan Özkalyoncuoğlu’nu hedef almaktansa konuya daha genel yaklaşmış. İşte Cem Yılmaz’ın yaptığı o paylaşımlar:

cem-yilmaz-ic-2

cem-yilmaz-ic
İLGİLİ HABERFunda Özkalyoncuoğlu kimdir?Funda Özkalyoncuoğlu kimdir?

İLGİLİ HABEREdip Akbayram'dan Madonna yorumuEdip Akbayram’dan Madonna yorumu

 

Son güncelleme: 09:48 - 18.10.2016