Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Cem Yılmaz ile akşam yemeği 300 bin TL
Cem Yılmaz ile akşam yemeği 300 bin TL
Boğaziçi Üniversitesi’nin geleneksel mezunlar buluşmasına ünlülerden destek...
Emre ÇEVİK
Magazin 14 Mart 2016 - 07:38

Boğaziçi Üniversitesi'nin daha da güçlü olmasını sağlamak ve değerlerini yaşatmak amacıyla 2013 yılında başlattığı, Boğaziçi mezunları ve Boğaziçi dostlarının buluştuğu organizasyonların üçüncüsü önceki akşam Çırağan Palace Kempinski’de “Boğaziçi Balosu 2016” adıyla yapıldı.

Boğaziçi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Gülay Barbarosoğlu'nun ev sahipliğinde düzenlenen geceye Cem Yılmaz, Ömer&Ayşegül Dinçkök, Halis&Alev Komili, Tuba Ünsal, Mirgün Cabas, Barış Tansever, Murat Ergene, Nevzat Aydın gibi cemiyet hayatı, iş, sanat ve siyaset dünyasının önde gelen isimleri katıldı. Yaklaşık 500 davetlinin katıldığı gecede 2.3 milyon TL bağış toplandı.

Mirgün Cabas-Tuba Ünsal

CEM YILMAZ İLE AKŞAM YEMEĞİ 300 BİN TL

Müzayede esnasında sahneye çıkan Cem Yılmaz, Jülide Ateş İskeçeli ve Ayhan Sicimoğlu konuklara keyifli anlar yaşattı. “Evet, güçlerimizi birleştirdik. Şimdi yardım için yarışmalıyız” diyen Yılmaz, “Hepiniz burada ev sahibisiniz şimdi kendinizi gösterme zamanı” dedi. Müzayedede kendi de bağışta bulunan Cem Yılmaz, on tuğlalık yardım ve kız yurduna verdiği destekle toplam 50 Bin TL bağışta bulundu.

Gecede ayrıca Yılmaz ile yemek yiyebilmek için yapılan geleneksel açık arttırma 300 Bin TL ile sonuçlandı. Müzayedenin sonunda Boğaziçi Üniversitesi mezunlarından ve gecenin onur konuğu Burhan Karaçam, Ayhan Sicimoğlu, Cem Yılmaz ve Jülide Ateş İskeçeli’ye teşekkür plaketi verildi. Gecede Boğaziçi Üniversitesi mezunu Cem Yılmaz'a da bugüne kadar kuruma yaptığı katkıları nedeniyle bir plaket sunuldu. Gece, Ayhan Sicimoğlu ve Latin All Stars grubunun Jazz performansı ile son buldu.

KÖKLÜ BİR OKULUM VAR ELİMDEN GELENİ YAPMAYA ÇALIŞIYORUM

Gece sonunda kendisini bekleyen gazetecilerin sorularını yanıtlayan Yılmaz gece ile ilgili ” Üniversitemizin gecesi her sene yapılıyordu bu yıl 4. senemiz çok köklü bir okulumuz var ama ona görede masrafları var. O nedenle bizde mezunlar olarak elimizden geleni yapıyoruz”dedi.

OZAN ÇOK KALİTELİ BİR FİLM YAPTI

Geçtiğimiz günlerde galası yapılan ”annemin yarası” adlı film için konuşan Cem Yılmaz ” Ozan’ın filmini izledim müthişti gerçekten, zaten dün vizyona girdi ondan da çok güzel haberler var olumlu yani kalteli bir film çünkü” dedi.

MAGAZİNDE ÇIKAN HABERLERDEN MEMNUN DEĞİLİM

Ara ara gazetecilere takılan Yılmaz ” siz burdan ne tarafa gidiyorsunuz arkadaşlar isterseniz sizide bırakabilirim”derken ,magazin de hakkında çıkan haberlere ise ”Magazin de çıkan haberlerden pek memnun değilim , genel de çıkan haberlerden ötürü rahatsızlık duyduğum doğrudur. Ben farkındayım siz de farkındasınızdır”. diyerek kahkahalar atarak aracına bindi.