Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Cem Yılmaz yeni yazdığı filmi açıkladı
Cem Yılmaz yeni yazdığı filmi açıkladı
Ali Baba ve 7 Cüceler filminden istediği dönüşü alamayan Cem Yılmaz, yeni bir film için kollarını sıvamış görünüyor.
Magazin 17 Mayıs 2016 - 15:08

Magazin bültenlerinde sürekli olarak adının farklı kadınlarla anılmasından ve neredeyse her gün kendisi hakkında yeni bir aşk haberi çıkmasından sıkılan Cem Yılmaz, geride bıraktığımız haftalarda Ozan Güven’le birlikte bir mekan çıkışı el ele tutuşmuş ve magazin muhabirlerine şaka yollu aşk açıklamalarında bulunmuştu. Magazin gündemini uzun süre meşgul eden bu şaka yine Cem Yılmaz tarafından yapılan açıklama ile bitirilmişti. Magazin dünyası tam da bu el ele çekilmiş fotoğrafları ve bu aşk şakası unutmuş derken, Cem Yılmaz sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla eski defterleri yine açtı.

cem-yilmaz-ic

GORA filmindeki Arif ve Ozan Güven’in canlandırdığı 216 adlı robotun birlikte çekilmiş bir fotoğrafını paylaşan Cem Yılmaz, fotoğrafın altına takipçilerini çok heyecanlandıran şu satırları yazdı: ‘Bu yaz bu filmi yazıyorum!’ paylaşım kısa sürede binlerce beğeni alırken hayranları da filmle ilgili bilgi alabilmek adına Cem Yılmaz’a sorular yönlendirdi.

Son güncelleme: 15:22 - 17.05.2016