Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Cem Yılmaz’dan 45’lik açıklama
Cem Yılmaz’dan 45’lik açıklama
Ali Poyrazoğlu’nun gösterisine katılan Cem Yılmaz’dan kariyeriyle ilgili açıklama.
Emre ÇEVİK
Magazin 21 Şubat 2016 - 10:26

Usta isim Ali Poyrazoğlu'nun fark yaratan, tek kişilik “Ödünç Yaşamlar” adlı stand-up gösterisi önceki akşam Trump Towers gösteri sanatları merkezinde sevenleri ile buluştu. Poyrazoğlu'nun kendi yazıp, yönettiği gösterisi büyük bir beğeni toplarken, oyunu izleyenler arasında Cem Yılmaz ve Ozan Güven de vardı.

Foto: Emre Çevik - Cem Yılmaz
İki yakın arkadaş olan Cem Yılmaz ve Ozan Güven'de gösterime katılırken Yılmaz, “Ustayı izlemeye geldik. Ali ağabey yaklaşık 45 yıldır tiyatro yapıyor. Böyle insanları izlemekten çok zevk alıyorum. İnşallah bizde bu şerefe erişir ve ekranlarda bu kadar sene kalırız “ derken basın mensuplarının, ‘Siz de tiyatro yapmayı düşünür müsünüz?' sorusuna “ Benim yerim ekran, ben izleyici kalmayı seviyorum “ dedi.

Foto: Emre Çevik
Geçtiğimiz aylarda spor muhabiri sevgilisi ile doğum günü partisi girişi ilk kez aşkları ortaya çıkan Cem Yılmaz'ın sevgilisi Gönder'den ayrıldığı haberleri gündeme gelmişti.

45 YAŞINA GİRDİM

Bu iddiaları da cevapsız bırakan komedyen, “Arkadaşlar, artık beni tanıyorsunuz. 45 yaşıma girdim. Böyle şeylere cevap vermeyeceğimi biliyorsunuz” demekle yetinirken, Dilara Gönder sorularını geçiştirdi.

Foto: Emre Çevik
Cem Yılmaz'a “İftarlık Gazoz” filminde canlandırdığı Cibar Ali, karakterinin davalık olması hatırlatılırken “ Arkadaşlar ben yapımcı değilim.

Foto: Emre Çevik

Ben o filmde oyuncuydum. Senaryoda ne varsa okudum ve oynadım. Yapımcıların işlerine karışamam” diyerek gazetecilerle vedalaştı.