Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Cem Yılmaz’dan feminen poz
Cem Yılmaz’dan feminen poz
Şarkıcılık kariyeri dışında oyunculuğuyla da dikkatleri üzerine çeken yılların eskitemediği isim Ayşegül Aldinç'ten çok konuşulacak paylaşım.
Magazin 6 Kasım 2016 - 09:53

Ayşegül Aldinç geride bıraktığımız perşembe günü Instagram hesabından geçmiş yıllara ait bir paylaşımda bulundu. Köşe yazarlığı yaptığı yıllardan bir fotoğrafı hayranlarının beğenisine sunan Aldinç bu karede komedyen Cem Yılmaz’la birlikte görünüyor. Yıllar öncesine ait o kareyi, “Köşe yazarlığı yaptığım yıllarda Ayşegül şurada burada konseptinde izlenimler yazıyordum. Cem’in o yıllardaki gösterisini de yazmıştım. Cem’le “olmak mı? Olmamak mı?” ve hatta “Bütün mesele bu mu?” konulu pozumuz” notuyla paylaşan Ayşegül Aldinç takipçileri tarafından çok sayıda beğeni alırken Cem Yılmaz da verdiği pozla kendisinden söz ettirdi. Ayşegül Aldinç’in pek çok takipçisi Yılmaz’ın bu pozunu Feminen (Kadınsı) olarak yorumladı ve “Cem Yılmaz bu pozuyla son derece feminen görünüyor” şeklinde değerlendirdi.

cem-yilmaz-ic
Son güncelleme: 09:55 - 06.11.2016