Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Cem Yılmaz’dan Şahan yanıtı
Cem Yılmaz’dan Şahan yanıtı
Cem Yılmaz, Bebek'e Ozan Güven, Zafer Algöz ve abisi Can Yılmaz'ın da bulunduğu kalabalık bir ekip ile çıkartma yaptı.
Magazin 25 Şubat 2016 - 08:02

SOZCU / Tarkan ABDULLAHOĞLU

Bebek’e gelir gelmez Bebek Kahve’ye geçerek denize karşı çay içip, sohbet eden grup, bir anda tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Foto: Tarkan ABDULLAHOĞLU - Cem Yılmaz
Durgun olduğu gözlenen Cem Yılmaz’a bir sürpriz ise, oğlu Kemal Yılmaz ve eski eşi Ahu Yağtu’yla Bebek’te karşılaşmalarıyla oldu.

Foto: Tarkan ABDULLAHOĞLU - Cem Yılmaz
Oğlu Kemal Yılmaz’ı görünce bir anda keyfi yerine gelerek, oğluyla şakalaşmaya başlayan Cem Yılmaz’ın durgun halinden eser kalmadı. Eski eşi Ahu Yağtu’yla da ayaküstü sohbet etmelerinin ardından ayrılan Cem Yılmaz, oturmalarına devam ederken, anne oğul bulundukları yerden ayrıldılar.

Foto: Tarkan ABDULLAHOĞLU
ÇAĞAN'LA FİLM ÇEKMEYECEĞİM

Mekandan kalkmasının ardından gazetecilerin soru yağmuruna tutulan Cem Yılmaz, kendisine yöneltilen sorulara kısa cevaplar vererek geçiştirdi. Çağan Irmak’la birlikte film yapacağı yönünde çıkan haberleri yalanlayan Cem Yılmaz, ”Öyle bir şey yok” diyerek geçiştirdi.

Foto: Tarkan ABDULLAHOĞLU
Şahan Gökbakar’ın filminin hatırlatılması üzerine ise, izlemediğini söyleyerek bu konuyu da geçiştiren Cem Yılmaz, bu buluşmayla alakalı olarak ise, ”Biz her zaman bir aradayız, siz pek göremiyorsunuz belki ama Ozan’la da Zafer’le de hemen hemen her gün görüşüyoruz zaten” dedi.

Foto: Tarkan ABDULLAHOĞLU
Son güncelleme: 08:03 - 25.02.2016