Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Cem Yılmaz’dan Sinan Akçıl sorusuna şaşırtan yanıt
Cem Yılmaz’dan Sinan Akçıl sorusuna şaşırtan yanıt
Teknoloji ile sanatı bir araya getiren çılgın gösteri Fuerza Bruta, geçtiğimiz akşam gerçekleştirilen kapanış gecesi galasında iş, sanat ve cemiyet dünyasının önde gelen isimlerini ağırladı.
Emre ÇEVİK
Magazin 25 Kasım 2016 - 15:52

27 Kasım'a kadar uzatılan Fuerza Bruta gösterisi dün akşam Vakko Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cem Hakko ev sahipliğinde gerçekleşti. Cemiyet dünyasının davetli olduğu gösteriye Funda Arar, Febyo Taşel, Sinan Akçıl, Ziynet Sali, Murat Dalkılıç, Engin Altan Düzyatan eşi Neslişah Alkoçlar ve Göksel gibi ünlü isimler katıldı.

cemyilmaz

SİNAN KİM KARDEŞİM?
Geceye katılan isimlerden biri de ünlü şovmen Cem Yılmaz’dı. Çıkışta basın mensupları usta komedyeni ablukaya aldı. Birlikte anıldığı Ebru Şallı’nın eski sevgilisi Sinan Akçıl’ın da mekânda olduğunu söyleyen gazeteciler, Yılmaz’a “Sinan Bey’le karşılaştınız mı” diye sordu. Bunun üzerine Yılmaz, ”Sinan kim kardeşim? Ben tanımıyorum öyle birisini” cevabını verdi. Basın mensuplarının Sinan Akçıl’ı hatırlatması üzerine Yılmaz, ”Yok yok yan yana gelmedik, hatta hiç karşılaşmadık” diyerek koşar adım aracına ilerledi. Cem Yılmaz, araç içerisinde kendisini bekleyen sarışın bayanın kim olduğuna dair cevap vermeden oradan ayrıldı.

cem

İLGİLİ HABERCem Yılmaz ve Ebru Şallı ilişkisinin devam ettiği iddia edildiCem Yılmaz ve Ebru Şallı ilişkisinin devam ettiği iddia edildi

İLGİLİ HABERCem Yılmaz, Ebru Şallı aşkı yeniden mi alevleniyor?Cem Yılmaz, Ebru Şallı aşkı yeniden mi alevleniyor?

Son güncelleme: 16:41 - 25.11.2016