Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Cem Yılmaz’ı da FETÖ’cü ilan ettiler
Cem Yılmaz’ı da FETÖ’cü ilan ettiler
Sabah yazarı Ersin Ramoğlu’nun ‘isim benzerliği’ üzerinden ‘FETÖ’ bağlantılı ilan ettiği komedyen Cem Yılmaz sosyal medya hesabından tepki gösterdi.
Magazin 5 Eylül 2017 - 10:19

Ramoğlu, ‘Tarkan, Sezen Aksu ve Cem Yılmaz'daki FETÖ izi'başlıklı yazısında, geçtiğimiz günlerde gözaltına alınıp tutuklanan eski MİT'çi Enver Altaylı'nın damadının Yılmaz'ın ağabeyi Can Yılmaz olduğunu öne sürmüş, “Cem Yılmaz, Tarkan Tevetoğlu ve Sezen Aksu gibi sanatçıların Erdoğan'a tavırlı olmalarının sebebi FETÖ'dür” demişti. Bu iddia üzerine iki aileye de ulaşan Oda TV, Sabah yazarının kurduğu bağlantının ‘isim benzerliğinden ibaret olduğunu' ortaya koydu. Haberde, hakkında yakalama kararı bulunan damat Can Yılmaz'ın kısa süre önce teslim olduğu ve gözaltına alındığı da belirtildi.

CEM YILMAZ ÖZÜR BEKLİYOR

Twitter hesabından konuyla ilgili paylaşımda bulunan Yılmaz, “Biz de Sabah gazetesinden bir özür bekliyoruz buradan tüm ilgililer duysun. Garip bi yazı, ilginç” mesajını paylaştı.

cem-yilmaz-ic
Son güncelleme: 10:31 - 05.09.2017

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.